coopal
29 اسفند 1401 - 19:08

باید تلاش همه معطوف به ایجاد انگاره‌های مثبت درباره کردستان باشد

سنندج- استاندار کردستان بر نقش و جایگاه ذیحسابان در توسعه همه جانبه استان تأکید کرد و گفت: تلاش همگان باید معطوف به ایجاد انگاره‌های مثبت درباره کردستان باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل زارعی کوشا عصر دوشنبه در نشست با ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی و مدیران واحدهای تابعه وزارت اقتصادی و دارایی اظهار کرد: بار عمده کار دستگاه‌های اجرایی در نهایت به مجموعه واحدهای تابعه وزارت اقتصادی و دارایی ربط پیدا می‌کند و لازم است جلسات آسیب شناسانه ذیحسابان با مدیران دستگاه‌های اجرایی به صورت مستمر برگزار شود که این امر در پیشبرد سریع‌تر کارها مؤثر خواهد بود.

وی افزود: همه تلاش من در طول ۱۶ ماه گذشته این بوده است که توجه جدی مقامات عالی کشور رابه استان جلب و ظرفیت‌های آن را به خوبی معرفی کنم.

زارعی کوشا تصریح کرد: ما نه به عنوان مدیر اداری بلکه به عنوان یک کردستانی باید انگاره‌های مثبتی از کردستان در داخل و خارج ایجاد کنیم و هرکس خلاف این رویه عمل کند بی گمان به استان خیانت می‌کند.

در این نشست استاندار از تعدای از مدیران دستگاه‌های تابعه وزارت اقتصادی و دارایی در استان و چند تن از ذیحسابان دستگاه‌های اجرایی تجلیل کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1102184