coopal
08 بهمن 1401 - 17:32

برنامه‌های ویژه تعطیلات نوروز در استان بوشهر تدوین شود + تصویر

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات نوروز پیش‌بینی حضور ۱۰ میلیون گردشگر در استان شده است گفت: این میزان گردشگر و مسافر در استان نیاز به تدوین برنامه در حوزه خدماتی، فرهنگی و اجتماعی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تبریک فرا رسیدن ماه رجب بر استفاده از این ماه با عظمت در گسترش فرهنگ معنویت در جامعه تأکید کرد و با محکوم کردن اقدام موهن مزدوران جهان استکبار در توهین به قرآن کریم و ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) اظهار داشت: قبلاً این مزدوران به مقدسات ملی و دینی تعرض کرده بودند و اسلام‌ستیزی در دستور کار جهان غرب قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه اسلام‌هراسی و تضعیف اسلام در برنامه دشمنان قرار دارد گفت: تقویت جبهه صهیونیست بین‌الملل، تحت‌الشعاع قرار دادن جنایات رژیم صهیونیستی در جنین از اهداف مهم مزدوران جهان استکبار در توهین به قرآن کریم و ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) است.

وی با اشاره به اینکه مسلمانان در نقاط مختلف جهان با هوشمندی و بصیرت اقدام موهن مزدوران جهان استکبار را محکوم کردند گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی رسالت و وظیفه همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان است.

امام جمعه بوشهر اجرایی شدن مصوبات شورای فرهنگ عمومی استان را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: مصوبات جلسات گذشته شورای فرهنگ عمومی استان در یک نظام‌واره دقیق قرار گرفته و نسبت به اجرایی شدن آن توجه ویژه شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر به اشاره به اینکه استان از ظرفیت‌های مهم گردشگری برخوردار است خاطر نشان کرد: طبق پیش‌بینی‌ها افزون بر 10 میلیون نفر در ایام تعطیلات نوروز به استان بوشهر سفر می‌کنند که نیاز به برنامه‌ریزی خاص در حوزه ارائه خدمات مطلوب به گردشگران، و ایجاد فضای فرهنگی و اجتماعی لازم است.

صفایی بوشهری با تأکید بر تشکیل جلسات تخصصی فرهنگی اجتماعی برای برنامه‌ریزی ویژه ایام تعطیلات نوروز گفت: شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که از فرهنگ دینی، اسلامی و ایرانی مراقبت و محافظت شود.

انتهای پیام/190

 
منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1003158