coopal
08 بهمن 1401 - 16:32

بیش از یک هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی توسط شهرداری آران و بیدگل در دست اجرا است

شهردار آران و بیدگل با بیان اینکه یک هزار میلیارد ریال پروژه عمرانی توسط شهرداری آران و بیدگل در دست اجرا است، گفت: فرهنگسرای شهروند راه‌اندازی شد.

محسن صانعی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آران و بیدگل، در مورد بخش گردشگری آران و بیدگل، اظهار داشت: شهرداری آران و بیدگل به بخش گردشگری به عنوان یک موضوع میان سازمانی نگاه می‌کند که اجزای مختلف سازمان های دولتی و مدیریت شهری در آن دخیل هستند و این اجزا باید در کنار هم قرار بگیرند که شاهد یک اتفاق مثبت در بخش گردشگری باشیم.

وی افزود: امروزه در مجلات و مقاله‌های علمی، موضوعی جدیدی مطرح به نام نظام واسطه‌گری نوآوری مطرح می‌شود و در این طرح نقش مدیریت شهری در بخش گردشگری یک نقش تسهیل‌کننده است یعنی بتواند اجزای مختلفی که در گردشگری نقش دارند هدفدار کند و شتاب دهد، زیرا شهرداری به تنهایی توان انجام این کار را ندارد.

شهردار آران و بیدگل در مورد عملکرد شهرداری آران و بیدگل در بخش فرهنگی ابراز داشت: شهرداری آران و بیدگل در دوره جدید مدیریت شهری اقدام به راه‌اندازی فرهنگسرای شهروند کرد و این فرهنگسرا در سه سطح بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت فعالیت خواهد کرد.

صانعی گفت: برای سطح بلند مدت برنامه‌ها و راهبرد‌های استراتژیکی در نظر گرفته‌ایم که در حال اجرا است و در سطح میان مدت برنامه‌ای برای برندسازی یا برجسته کردن شهرستان آران و بیدگل با تکیه بر پایه‌ای از موارد مثل شهر نمونه قرآنی بودن و غیره، درسطح کوتاه مدت برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی و برنامه‌های مناسبتی برای تقویت نشاط اجتماعی در نظر گرفته‌ایم.

️شهردار آران و بیدگل ضمن اشاره به بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های شهری گفت: نقش رسانه در شفاف‌سازی و اطلاع‌رسانی در بین مردم بسیار زیاد است و از اصحاب رسانه تقاضا داریم که شهرداری آران و بیدگل را در این امر یاری کنند.

وی در مورد پروژه‌های مورد بازدید افزود: برای پروژه دهانه دوم زیرگذر جاده قدیم کاشان بالغ بر 100 میلیارد ریال اعتبار، پروژه پارک پروفسور کردوانی تاکنون 500 میلیارد ریال اعتبار، مجموعه پروژه‌های میدان ولیعصر 350 میلیارد ریال و برای بازسازی محور تاریخی میدان حاج امین 100 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده که مجموع آن‌ها هزار میلیارد و 50 میلیون ریال است.

صانعی با بیان اینکه شهرداری آران و بیدگل در زمینه توسعه زیرساخت‌ها، امکانات و بهسازی شهری تمام تلاش خود را به‌کار گرفته است، خاطرنشان کرد: هم اکنون شهرداری آران و بیدگل بیش از 30 پروژه در دست اقدام دارد‌.

انتهای پیام/803/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1002970